Az előadás letöltése folymat van. Kérjük, várjon

Hasonló előadás

Az előadások a következő témára: "FALKEN 2012.04.12. csütörtök.19.30 Szabadics – FALKEN 3 : 3 Csapat-összeállítás: Ganzer Zs. Csik I., Kardos Z. – Mátés L. – Domián K., Kardos J. Domián."— Előadás másolata:

1 FALKEN 2012.04.12. csütörtök.19.30 Szabadics – FALKEN 3 : 3 Csapat-összeállítás: Ganzer Zs. Csik I., Kardos Z. – Mátés L. – Domián K., Kardos J. Domián K., Kardos J. Cserék: Szokol Z., Kardos Cs. Új év, új csapat, új osztály… Idény eleji formát mutatva kezdtük a mérkőzést. Tetszetős játékkal megszereztük a vezetést,de egy bírói bakival egyenlített az ellenfél. Egyenlő erők küzdelme zajlott. A berúgott góljainkra gyorsan jött az egyenlítés. A döntetlen igazságosnak mondható. G.: Domián K.2, Kardos Cs. Jók: Domián K., Csik I., Kardos Z.

2 FALKEN 2012.04.26. csütörtök.19.30 Kispálya – FALKEN 3 : 2 Csapat-összeállítás: Ganzer Zs. Csik I., Mátés L. – Szokol Z. – Domián K., Kardos Cs. Domián K., Kardos Cs. Cserék: Kardos Z., Kardos J. Akadozva indult a mérkőzés, még elő-elő jön az idény eleji forma. A meccs első felében mezőnyjáték folyt. Mindkét együttes előtt adódtak helyzetek. Egy formás ellentámadás végén megszereztük a vezetést. Nagy iramot diktált mindkét csapat, és felváltva estek a gólok. Sajnos a végére elfáradtunk, és ezt kihasználva győztes gólt szerzett az ellenfél. G.: Kardos Cs., Kardos J. Jók: Kardos Cs., Mátés L.

3 FALKEN 2012.05.02. szerda.18.00 FALKEN – Őri Cafe 8 : 2 Csapat-összeállítás: Ganzer Zs. Csik I., Kardos Z. – Mátés L. – Domián K., Szokol Z. Domián K., Szokol Z. Cserék: Füle Cs., Kardos Cs. Kardos J., Bolf J. Végre az első mérkőzés, mikor megfelelő számú játékossal tudtunk felállni. Az első fele kiegyenlített játékot eredményezett. Ez azért volt, mert rengeteg helyzetet puskáz- tunk el. A második félidőben fokozatosan felőröl- tük az ellenfelet, és magabiztos játékkal fölényes győzelmet értünk el. Kezd csapat formánk lenni… G.: Kardos Z.3,Domián K.2, Kardos J., Csik I. Füle Cs. Jók: Kardos Z., Füle Cs., Mátés L.

4 FALKEN 2012.05.03. csütörtök.19.30 FALKEN – Kisbace 2 : 2 Csapat-összeállítás: Ganzer Zs. Csik I., Füle Cs. – Mátés L. – Domián K., Kardos Z. Domián K., Kardos Z. Cserék: Kardos Cs., Szokol Z. Kardos J. Az elején annyira megilletődötten játszottunk, hogy ki se mondtuk, hogy éljen-éljen és az ellenfél vezetett két góllal. Lassan magunkra találtunk, és sorra dolgoztunk ki a helyzeteinket. Felváltva alakultak ki helyzetek mind két oldalon, de szerencsére csak mi szereztünk gólokat. Egy kis koncentrációval akár meg is nyerhettük volna a meccset. Csak előre nézzetek… G.: Szokol Z., Domián K. Jók: Kardos Z., Füle Cs.,

5 FALKEN 2012.05.09. szerda.18.00 FALKEN – Hélium 1 : 4 Csapat-összeállítás: Ganzer Zs. Csik I., Kardos Z. – Füle Cs. – Domián K., Mátés L. Domián K., Mátés L. Cserék: Szokol Z., Kardos J. Jól kezdtük az elejét. Sorra dolgoztuk ki a helyeteket, és sikerült a vezetést is megszerezni. Az ellenfél rohamozott, de jól álltuk a sarat. Sajnos egy védelmi megingásból kiegyenlítettek és utána már a meccs végéig uralták a pályát. Megint csak 30 percig bírtuk, utána elfogytunk. Sajnos ilyen rövid kispaddal csak ennyire vagyunk képesek! G.: Domián K. Jók: Kardos Z., Domián K., Kardos J.

6 FALKEN 2012.05.17. csütörtök.18.45 KA-MU SE – FALKEN 3 : 1 Csapat-összeállítás: Ganzer Zs. Csik I., Kardos Z. – Mátés L. – Szokol Z., Bolf J. Szokol Z., Bolf J. Cserék: Füle Cs., Kardos Cs. Takács P. Kissé megilletődötten kezdtük a meccset. Az ellenfél sorra vezette a támadásokat, amikre csak ritkán sikerült kontrákra építve helyzetet kialakítani. Több poszton is kissé fölénk nőttek. Úgy érzem ezen a napon többet kellet volna a játékkal foglalkoznunk, mint a játékvezetővel és főleg az ellenfél játékosaival. Ha egy kicsit job- ban csapat lennénk az eredmények is jönnének. G.: Szokol Z. Jók: Csik I., Kardos Z.,

7 FALKEN 2012.05.24. csütörtök.19.30 F. Ultras – FALKEN 1 : 1 Csapat-összeállítás: Ganzer Zs. Csik I., Kardos Z. – Mátés L. – Szokol Z., Bolf J. Szokol Z., Bolf J. Cserék: Kardos J, Füle Cs. Kissé megfogyatkozott csapatunk, kemény és szoros védekezéssel kezdte a mérkőzést. Kont- rákra építve sorra veszélyeztettük az ellenfél kapuját. Szép egyéni akció végén megszereztük a vezetést. A meccs túlnyomó részében mezőnyjáték zajlott, mindkét oldalon akadtak helyzetek. Egy védelmi megingás gólt hozott. A döntetlen igazságosnak mondható! G.: Kardos J. Jók: Kardos Z., Csik I., Bolf J., Kardos J.

8 FALKEN 2012.05.30. Szerda.18.00 FALKEN – Sz.Spílerek 4 : 3 Csapat-összeállítás: Ganzer Zs. Csik I., Bolf J. – Füle Cs. – Domián K., Szokol Z. Domián K., Szokol Z. Cserék: Kardos Cs., Kardos Z., Mátés L. Még el sem kezdődött és máris egy nullra ment az ellenfél. Kicsit kapkodtunk és nem nagyon kaptuk el a fonalat. Jót tett nekünk, hogy el kezdett esni az eső. Lassan de biztosan felépített támadásainknak köszönhetően a félidőre két gólos előnyre tettünk szert. A második félidő biztonsági játékot hozott, Gólt már nem tudtunk szerezni, és végül sikerült begyűjteni a három pontot. G.: Domián K.2, Kardos Cs., Kardos Z.. Jók: Kardos Z., Csik I., Domián K.

9 FALKEN 2012.06.06. csütörtök.18.45 FALKEN – Capri Presszó 5 : 1 Csapat-összeállítás: Ganzer Zs. Csik I., Füle Cs. – Mátés L. – Domián K., Takács P. Domián K., Takács P. Cserék: Szokol Z., Bolf J., Kardos Z. Az elején bekapott gól kissé idegessé és kapkodóvá tette játékunkat. Szerencsére megnyugodtunk és sorra dolgoztuk ki a szebbnél szebb helyzeteket. Minden csapatrészben jobbak voltunk és már a félidőben megfordítottuk az állást. A második játékrészben szinte csak mi voltunk a pályán, és meggyőző játékkal fölényes győzelmet arattunk. G.: Takács P.2, Mátés L., Füle Cs., Csik I. Jók: az egész CSAPAT!

10 FALKEN 2012.06.14. csütörtök.18.45 6 -Arasz – FALKEN 1 : 3 Csapat-összeállítás: Ganzer Zs. Csik I., Kardos Z. – Mátés L. – Domián K., Bolf J. Domián K., Bolf J. Cserék: Szokol Z. Az idény utolsó mérkőzését álomszerűen kezdtük. Pár perc alatt sikerült három gólt szerezni ami nyugtatólag hatott csapatunkra. Az ellenfélt állandó hibákra kényszerítettük és okosan játszva tartottuk az eredményt. A második játékrészre kissé fáradt lett „senior” korú csapatunk, de hősies küzdelemben tartottuk előnyünket. Szép győzelem volt! G.: Domián K.2, Bolf J. Jók: az egész CSAPAT!

11 FALKEN 2012.08.30. csütörtök.18.45 FALKEN – ŐRI Cafe 1 : 1 Csapat-összeállítás: Ganzer Zs. Bolf J., Füle Cs. – Mátés L. – Domián K., Kardos Z. Domián K., Kardos Z. Cserék: Szokol Z., Kardos Cs. Az egész meccset az idény eleji forma jellemez- te. Támadásaink sorra elhaltak, vagy egyszerű- en megremegett a lábunk, ha helyzetbe kerül- tünk. A jövőt illetően az erőnléti edző beépítése javallott. Szerencsére volt nálunk a KESE aki végigszántva a pályát próbált csodát tenni. Sajnos csak egy sovány döntetlenre futotta!! G.: Kardos Z. Jók: Kardos Z.

12 FALKEN 2012.09.05. szerda.20.15 Kispálya – FALKEN 3 : 2 Csapat-összeállítás: Ganzer Zs. Csik I., Kardos Z. – Mátés L. – Domián K., Füle Cs. Domián K., Füle Cs. Cserék: Szokol Z., Kardos Cs. Fegyelmezetten és taktikusan kezdtük a mérkőzést. Szép támadásokat vezettünk az első félidőben, de csak egy gólt tudtunk berúgni! Kapushibából egyenlített az ellenfél, és ez kissé visszavetett bennünket. A második félidőben újra vezettünk, de fegyelmezetlen játékunknak köszönhetően pont nélkül maradtunk. G.: Csik I., Füle Cs. Jók: Füle Cs., Kardos Z., Csik I., Mátés L.

13 FALKEN 2012.09.06. csütörtök.18.45 Szabadics – FALKEN 2 : 1 Csapat-összeállítás: Ganzer Zs. Csik I., Kardos Z. – Mátés L. – Szokol Z., Kardos Cs. Szokol Z., Kardos Cs. Cserék: Nem volt jó előjel, hogy csere nélkül kellett a mérkőzést lejátszani. Az első félidőben mezőnyfölényt alakítottunk ki, de sajnos gólt nem tudtunk szerezni. Két óriási kapushiba megpecsételte sorsunkat. Hiába szereztünk egy szépségdíjas gólt, ez ma édes kevés volt. Sajnos ilyen kevés játékossal csak a foci szeretete marad! G.: Kardos Z. Jók: Csik I., Kardos Z.

14 FALKEN 2012.09.12. szerda.18.00 FALKEN – Kis-BaCe 1 : 2 Csapat-összeállítás: Ganzer Zs. Csik I., Kardos Z. – Mátés L. – Takács P., Bolf J. Takács P., Bolf J. Cserék: Szokol Z., Kardos Cs. Okosan és taktikusan kezdtük a mérkőzést. Mindkét térfélen adódtak helyzetek, a két csapat partiban volt. Egy-egy gól született mindkét oldalon. A második félidőben a sorozatos bírói tévedések megpecsételték a mérkőzés hangu- latát. A bekapott potya gól miatt, és a sorozatos emberhátrányból már nem sikerült pontot illetve pontokat szerezni. G.: Takács P. Jók: Kardos Z., Csik I., Bolf J.

15 FALKEN 2012.09.20. csütörtök.18.00 KA-MU SE. – FALKEN 3 : 2 Csapat-összeállítás: Ganzer Zs. Csik I., Kardos Z. – Bolf J. – Szokol Z., Mátés L. Szokol Z., Mátés L. Cserék: Kardos Cs., Kardos J. Kiegyenlített erők küzdelme zajlott a pályán. Felváltva voltak helyzetek mindkét oldalon. Sajnos az első félidőben kétgólos hátrányba kerültünk, amit a rengeteg kihagyott helyzettel és a hét kapufával sem tudtunk kompenzálni. A csapat végig jól és ötletesen játszott, de sajnos ma sem sikerült pontokat szereznünk! G.: Kardos Z., Mátés L. Jók: Csik I., Kardos Z., Mátés L.

16 FALKEN 2012.09.27. csütörtök.18.45 FALKEN – Hélium 0 : 3 Csapat-összeállítás: Ganzer Zs. Csik I., Kardos Z. – Mátés L. – Szokol Z., Bolf J. Szokol Z., Bolf J. Cserék: Kardos Cs. Újra kevesen, de annál nagyobb lelkesedéssel indultunk a mai mérkőzésnek. Az első félidőben annyi helyzetet hagytunk ki, hogy bajnokságot lehetne vele nyerni. Ahogy fáradtunk, az ellenfél úgy nőtt folyamatosan fölénk. Az apró hibákból bekapott gólok megpecsételték sorsunkat. A mai nap mindent kihagytunk, amit csak lehetett,még- is úgy érzem emelt fővel álltunk helyt. G.: Jók: Kardos Z., Mátés L., Csik I.

17 FALKEN 2012.10.03. szerda.18.00 F. Ultras – FALKEN 2 : 3 Csapat-összeállítás: Ganzer Zs. Csik I., Kardos Z. – Mátés L. – Szokol Z., Bolf J. Szokol Z., Bolf J. Cserék: Kardos J., Kardos Cs. Emberhátrányban játszó lelkes csapat ellen kellett ma megküzdenünk. A meccs többsé- gében uraltuk a pályát, de a masszív védelmet nagyon nehezen tudtuk áttörni. Megszereztük a vezetést, ami túlságosan is megnyugtatott ben- nűnket. Szerencsére két gólos előnyünket a végére sem hagytuk veszni, és begyűjtöttük a három pontot. G.: Kardos Cs.2, Bolf J. Jók: Kardos Z., Csik I., Bolf J., Kardos Cs.

18 FALKEN 2012.10.10. szerda.18.00 FALKEN – Szerdahelyi Spílerek 2 : 4 Csapat-összeállítás: Ganzer Zs. Csik I., Kardos Z. – Mátés L. – Orbán A., Bolf J. Orbán A., Bolf J. Cserék: Kardos J., Szokol Z. Tartalékosan és idegenlégióssal kiegészült csapattal vágtunk neki a mérkőzésnek. Az első játékrészben ötletesen és jól játszva kétszer is vezetést szereztünk. A második menetben elfáradtunk és hibát hibára halmozva sajnos nem tudtuk felvenni a versenyt a fiatalokból álló ellenféllel. Az eredmény a látottak alapján teljesen reális volt. G.: Kardos Z., Csik I. Jók: Kardos Z., Csik I.

19 FALKEN 2012.10.11. csütörtök.18.00 FALKEN – Capri Presszó 3 : 2 Csapat-összeállítás: Ganzer Zs. Csik I., Kardos Z. – Mátés L. – Domián K., Bolf J. Domián K., Bolf J. Cserék: Kardos Cs., Kardos J., Szokol Z. A „tűzoltós” rangadóra került sor a mai napon. Mindenki elszántan, nagy akaraterővel küzdött. Szerencsére az elején két gólos előnyre tettünk szert, amely megalapozta a meccs hangulatát. Az ellenfél idegesen és kapkodva játszott és csak futottak az eredmény után. A harmadik gólunk után már csak a biztonsági játékra töre- kedtünk, és biztosan gyűjtöttük be a győzelmet. G.: Kardos Z., Domián K., Kardos J. Jók: Kardos Z., Mátés L., Csik I., Bolf J.

20 FALKEN 2012.10.18. csütörtök.18.45 6 - Arasz – FALKEN 2 : 2 Csapat-összeállítás: Ganzer Zs. Csik I., Kardos Z. – Mátés L. – Domián K., Bolf J. Domián K., Bolf J. Cserék: Szokol Z., Kardos Cs. A bajnokság utolsó mérkőzésén lelkesen és el- szántan indultunk harcba. Rengeteg helyzetet dolgoztunk ki, de sajnos a befejezések sorra el lettek puskázva. Az ellenfél védelmi hibánkat gól- ra váltotta, és a második játékrészben tovább nö- velték előnyüket. Szinte a padlóról jöttünk vissza és a Zsömi góljaival nyiltá tettük a meccset. Pozitív helyzetkihasználással akár nyerhettünk is volna a mai záró meccsen! G.: Kardos Cs.2 Jók: Csik I., Kardos Cs.

Letölteni ppt "FALKEN 2012.04.12. csütörtök.19.30 Szabadics – FALKEN 3 : 3 Csapat-összeállítás: Ganzer Zs. Csik I., Kardos Z. – Mátés L. – Domián K., Kardos J. Domián."