Az előadás letöltése folymat van. Kérjük, várjon

Hasonló előadás

Az előadások a következő témára: "2010.04.09. Péntek 18.45 TINTAHAL – FC. KAU 8 : 2 Csapat-összeállítás: Kománovics L. Mészáros L., Kardos Z. – Balogh M. – Domián K., Mátés L. Cserék: Szokol."— Előadás másolata:

1 2010.04.09. Péntek 18.45 TINTAHAL – FC. KAU 8 : 2 Csapat-összeállítás: Kománovics L. Mészáros L., Kardos Z. – Balogh M. – Domián K., Mátés L. Cserék: Szokol Z.,Kutfej Zs. Bolf J. Sajnos az első meccsen egy bajnokesélyes csapatot kaptunk. Az ellenfél végig irányította a játékot. Látszott csapatunkon az összeszokott- ság és a rutin hiánya. A lelkesedéssel nem volt gondunk. A következő mérkőzésre kell koncent- rálnunk! G.: Domián K. 2 Jók: Mészáros L., Domián K., Balogh M.

2 2010.04.16. Péntek 18.45 FC. KAU - Puncs Fagyizó 2 : 1 Csapat-összeállítás: Nagy T. Mészáros L., Balogh M. – Kománovics L. – Domián K., Kutfej Zs. Cserék: Szokol Z., Mátés L. Bolf J. Végig fegyelmezetten és taktikusan játszottunk, ami meglepte rutinos ellenfelünket. A második félidőben egy kissé elfáradtunk, de kiváló kapustelje- sítményünknek köszönhetően fontos győzelmet arattunk. Köszönet mindenkinek! G.: Kutfej Zs., Domián K. Jók: Nagy T. (a mezőny legjobbja) Balogh M., Mészáros L.

3 2010.04.23. Péntek 20.15 MU-VILL – FC. KAU 2 : 0 Csapat-összeállítás: Nagy T. Mészáros L., Kardos Z. – Kománovics L. – Domián K., Kutfej Zs. Cserék: Szokol Z.,Mátés L. Az elején bekapott gól kissé megzavarta a csapatjátékunkat. Tartalékos csapatunk folyamatosan lendült játékba, de a mai nap sajnos a kevés helyzetünkből nem tudtunk gólt szerezni. G.: Jók:Nagy T.,Kománovics L.,Mészáros L

4 2010.04.30. Péntek 18.45 FC. KAU - MAGIC GOLD 2 : 4 Csapat-összeállítás: Nagy T. Mészáros L., Bolf J. – Kománovics L. – Domián K., Mátés L. Cserék: Szokol Z., Kardos Z. A mérkőzés elején bekapott gólok teljesen blokkolták a csapatunk játékát. Az ellenfél csapatjátéka gyorsabb és szervezettebb volt. A második félidőben feljavultunk, de sajnos az eredmény alakulását nem tudtuk befolyásolni! G.: Kardos Z., Bolf J. Jók: Nagy T.

5 2010.05.07. Péntek 20.15 Kőnig – FC. KAU 1 : 3 Csapat-összeállítás: Nagy T. Mészáros L., Mátés L. – Kománovics L. – Kardos Z., Szokol Z. Cserék: Sérülésekkel tizedelt csapattal léptünk pályára. Taktikailag és küzdelemben is ellenfelünk fölé nőttünk! Mindenki a végsőkig fegyelmezetten és erőn felül küzdött. Az kombinatív játék és a kiváló egyéni teljesítmények győzelmet hoztak a mai napra! Gratulálok mindenkinek! G.: Szokol Z.2, Kománovics L. Jók: Az egész CSAPAT!

6 2010.05.14. Péntek 18.00 FC. KAU - Istiván Autó 2 : 2 Csapat-összeállítás: Nagy T. Mészáros L., Kardos Z. – Kománovics L. – Domián K., Szokol Z. Cserék: Mátés L. A gyorsan bekapott gól megzavarta csapatunkat. Folyamatos kombinatív játékunkkal átvettük az irányítást és számtalan helyzetet dolgoztunk ki. Az eredmény igazságosnak mondható! Gratulálok mindenkinek, és jobbulást a sérülteknek! G.: Domián K. 2 Jók: az egész csapat!

7 2010.05.17. Hétfő 18.00 FC. KAU - GELKA 3 : 7 Csapat-összeállítás: Ganzer Zs. Balogh M., Kardos Z. – Kománovics L. – Domián K., Szokol Z. Cserék: Bolf J., Mátés L. Erősen tartalékos csapatunk lelkesedése is kevés volt a sikerhez és a pontszerzéshez. A mérkőzés folyamán vezettünk tetszetős támadásokat és összjátékunkat gólokra is tudtuk váltani. Remélem egyszer teljes csapattal tudunk pályára lépni! G.: Domián K. 2, Szokol Z. Jók: Domián K.

8 2010.05.21. Péntek 18.45 Igazságügy – FC. KAU 1 : 4 Csapat-összeállítás: Nagy T. Mészáros L., Bolf J. – Kománovics L. – Kardos Z., Domián K. Cserék: Szokol Z., Mátés L., Balogh M. A mérkőzés elején egyenlő erők küzdelme zajlott a pályán. Szoros védekezésünket nem tudták áttörni az ellenfél játékosai. Kontrákra építve meglepő,de biztos győzelmet arattunk! Gratulálok mindenkinek! G.: Domián K.2, Bolf J.2 Jók: Nagy T., Mészáros L., Domián K., Bolf J.

9 2010.05.28. Péntek 19.30 FC. KAU - Hidrofilt 1 : 0 Csapat-összeállítás: Nagy T. Balogh M., Mészáros L. – Bolf J. – Mátés L., Kardos Z. Cserék: Szokol Z. Borús előjelekkel vártuk a mérkőzést. A sérülések és a betegségek által tizedelt csapatunk végig szervezett és egységes képet mutatott. Végig küzdve igazi csapatjátékkal győztük le ellenfelünket. Kiváló kapusteljesítmény- nyel és védőmunkával értékes győzelmet arattunk. Köszönet mindenkinek! G.: Szokol Z. Jók: Nagy T., Mészáros L., Szokol Z.

10 2010.06.04. Péntek 18.00 HAT Arasz – FC. KAU 2 : 6 Csapat-összeállítás: Nagy T. Mészáros L., Bolf J. – Kománovics L. – Kardos Z., Szokol Z. Cserék: Mátés L., Végig mezőnyfölényben és taktikusan játszottunk. Minden csapatrészünkben az ellenfelünk fölé nőttünk. Kisebb megingásokat leszámítva biztos sikert arattunk. Gratulálok mindenkinek! G.: Kománovics L.3, Bolf J.2, Mészáros L. Jók: Mészáros L.,Bolf J.,Kománovics L.

11 2010.06.18. Péntek 18.45 FLAMINGO – FC. KAU 1 : 0 Csapat-összeállítás: Nagy T. Kardos Z., Bolf J. – Kománovics L. – Bocskai A., Szokol Z. Cserék: Mátés L., Sajnos az utolsó tavaszi mérkőzésre szinte teljesen elfogyott sérülésektől tűzdelt csapatunk. Mindenki kiválóan küzdött és teljesített. Felváltva voltak helyzetek mindkét oldalon. Egy apró megingás megpecsételte a három pont sorsát. A döntetlen igazságosabb lett volna! G.: Jók: Nagy T., Kardos Z.

12 2010.08.30. Hétfő 18.00 Tungsram – FC. KAU 0 : 3 Csapat-összeállítás: Nagy T. Kardos Z., Bolf J. – Kománovics L. – Bocskai A., Domián K. Cserék: Mátés L., Szokol Z. Az ősz első mérkőzésén a sérülteket leszámítva, majdnem teljes csapattal tudtunk kiállni. Az első félidő kiegyenlített játékot hozott, mindkét oldalon voltak elpuskázott helyzetek. A második félidőben magunkhoz vettük az irányítást, és a mezőnyfölényünk gólokat eredményezett. Igazi csapatjáték volt. GRATULÁLOK! G.: Kománovics L., Domián K., Mátés L. Jók: Nagy T.,Kománovics L.,Bocskai A.

13 2010.09.10. Péntek 18.00 FC. KAU - DKG 3 : 0 Csapat-összeállítás: Nagy T. Bolf J., Mészáros L. – Bocskai A. – Domián K., Kardos Z. Cserék: Szokol Z., Mátés L., Kománovics L. Már a mérkőzés elején magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést. Jót tett a csapatnak, hogy az első gólt mi szereztük meg. Az ellenfél játékát a kapkodás és a határozatlanság jellemezte. Végig irányítva magabiztos győzelmet arattunk. G.: Domián K.3 Jók:Mészáros L., Domián K., Bocskai A.

14 2010.09.17. Hétfő 18.45 Bianka Pizzéria – FC. KAU 3 : 1 Csapat-összeállítás: Nagy T. Mészáros L., Bolf J. – Kománovics L. – Bocskai A., Mátés L.. Cserék: Szokol Z. A zord időjárás ellenére végig izgalmas és kiegyenlített mérkőzést játszottunk a bajnokesélyessel. Jó védekezésünknek és kiváló kapusteljesítményünknek köszönhetően végig partiban voltunk. Küzdeni tudásból jelesre vizsgáztunk. Gratulálok mindenkinek! G.: Mészáros L. Jók: Nagy T., Bocskai A.,Mészáros L.

15 2010.09.24. Péntek 18.45 FC. KAU - Tip-Top 1 : 3 Csapat-összeállítás: Nagy T. Bocskai A., Mészáros L. – Kománovics L. – Bolf J., Kardos Z. Cserék: Szokol Z., Mátés L., Szoros védekezéssel, de kissé megilletődötten kezdtük a mérkőzést. Egyenlő erők küzdelme zajlott a pályán. A bekapott gól után nem estünk össze, sőt az egyenlítés is sikerült. A mérkőzés második felében a rutin és az összeszokottság felülkerekedet a csapatunk játékán. G.: Bolf J. Jók: Nagy T., Bocskai A.

16 2010.10.01. Péntek 18.45 Tip-Top – FC. KAU 2 : 0 Csapat-összeállítás: Nagy T. Mészáros L., Bolf J. – Kománovics L. – Bocskai A., Kardos Z. Cserék: Szokol Z., Mátés L. Az első félidőben mutatott masszív védekezésünk meglepte rutinos ellenfelünket. Tudatosan felépített játékunk és a kontrák sokszor zavarba hozták a bajnokság második helyezett- jének játékosait. Sajnos a második félidőre elfáradtunk és ezt gólokkal büntették. Gratulálok mindenkinek, igazi csapatjáték volt. G.: Jók: az egész CSAPAT!

17 2010.10.08. Péntek 18.00 FC. KAU - Bianka Pizzéria 0 : 5 Csapat-összeállítás: Nagy T. Bocskai A., Bolf J. – Mátés L. – Domián K., Szokol Z. Cserék: Erre a mérkőzésre a sérülések és a munkahelyi elfoglaltságok teljesen elfogyasztották a létszámot. Amíg bírtuk erővel addig hősiesen küzdöttünk és próbáltunk helyzeteket kialakítani. Sajnos ezen a napon ennyire tellett. Köszönöm a kitartást! G.: Jók: Nagy T., Bocskai A.

18 2010.10.15. Péntek 20.15 FLAMINGO – FC. KAU 3 : 2 Csapat-összeállítás: Nagy T. Kardos Z., Mészáros L. – Bocskai A. – Domián K., Mátés L. Cserék: Szokol Z., Az első félidőben magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést és sorra dolgoztuk ki a helyzeteinket. Az ellenfél játékosai ritkán lépték át a félpályát. A második félidőben kiegyenlített játék zajlott és rövid idő alatt két gólos előnyre tett szert az ellenfél. Végig küzdve sikerült kiegyenlítenünk, de az utolsó percben egy lecsorgó labda megpecsételte sorsunkat! G.: Mészáros L., Domián K. Jók: minden csapattag!

19 2010.10.22. Péntek 19.30 FC. KAU - Puncs Fagyizó 3 : 3 Csapat-összeállítás: Nagy T. Mészáros L., Kardos Z. – Bocskai A. – Bolf J., Mátés L. Cserék: Szokol Z. A mérkőzésen két teljesen eltérő félidőt láthattunk. Az elsőben sajnos számunkra nem sok babér termett és a szerencse sem szegődött mellénk. A gyorsan bekapott három gól mégsem küldött bennünket padlóra. Folyamatosan átvettük az irányítást és lelkes csapatjátékunknak köszönhetően sikerült megmentenünk az egyik pontot. Gratula mindenkinek! G.: Bocskai A. 2, Kardos Z. Jók: az egész csapat!

20 2010.10.29. Péntek 20.15 Gelka-Hirtech – FC. KAU 3 : 1 Csapat-összeállítás: Nagy T. Kardos Z., Mészáros L. – Bocskai A. – Domián K., Bolf J. Cserék: Szokol Z., Mátés L. A mérkőzés elején kiegyenlített küzdelem folyt a pályán. Az ellenfél já- tékosai az első félidő második felében folyamatosan átvették az irányítást, ami gólokban is megmutatkozott. A második játékrészben megcsillant az egyenlítés lehetősége, de az újabb bekapott gól megpecsételte sorsunkat. G.: Domián K. Jók: Nagy T., Mészáros L.

21 2010.11.05. Péntek 18.45 FC. KAU - Tintahal 2 : 6 Csapat-összeállítás: Ganzer Zs. Mészáros L., Kardos Z. – Bocskai A. – Bolf J., Mátés L. Cserék: Szokol Z. Sajnos a mai mérkőzésen nagyon tartalékos csapattal sikerült pályára lépnünk. Az első félidőben végig partiba voltunk jó nevű ellenfelünkkel. A második játékrész gólokban gazdag volt és fordulatos. Minden poszton egyenlő erők küzdelme zajlott. A végére kissé elfáradtunk, ezért a különbség is nagyobb lett.Úgy érzem nincs semmi szégyenkezni valónk. Gratula mindenkinek! G.: Bolf J., Mészáros L. Jók: az egész csapat!

22 2010.11.12. Péntek 19.30 Igazságügy – FC. KAU 4 : 0 Csapat-összeállítás: Nagy T. Kardos Z., Mészáros L. – Bocskai A. – Mátés L., Bolf J. Cserék: Szokol Z., Kománovics L. Az idény utolsó mérkőzését vívtuk, melyen a tisztes helytállás és a pontszerzés volt a cél. Minden csapattagunk megfelelően küzdött és a különbség ellenére sincs szégyenkezni valónk! Köszönöm mindenki egész éves munkáját!!! Jövőre, veletek, ugyanitt! G.: Jók: Nagy T., Mészáros L., Mátés L.

Letölteni ppt "2010.04.09. Péntek 18.45 TINTAHAL – FC. KAU 8 : 2 Csapat-összeállítás: Kománovics L. Mészáros L., Kardos Z. – Balogh M. – Domián K., Mátés L. Cserék: Szokol."